Polcrendezés, matricázás - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Hejőkürt

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 2004 óta van jelen Magyarországon. Európa és a világ egyéb térségeinek vezető élelmiszer-kiskereskedelmi vállalatai közé tartozik. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Főbb feladatok, munkák

  • Polcok és rakodóterületek feltöltése
  • Áruk és a raktár rendben tartása
  • Az érkező áru átvétele
  • Termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • Címkézés, matricázás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Precíz munkavégzés
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfő és péntek között minimum 3 nap vállalása, napi 3-4 óra (hétköznap 7:00-20:00 óra között)
  • Heti minimum 9-20 órában (rugalmasan beosztható)
  • Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve

Amit kínálunk

  • Bérezés: bruttó 2.000-2.850 Ft/óra
  • Amíg nem vagy még 25 éves szja-mentességre lehetsz jogosult, így a bruttó béred, egyben nettó béred is lesz az adómentesség határáig
  • Hosszú távú diákmunka
  • Ha autóval jársz dolgozni az utazási költséget térítjük
  • Munkavégzés helye: Hejőkürt

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros