Poggyászkezelő (Frankfurt)

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    Frankfurt am Main, Németország

  • Fizetés

    Nettó 2 000 - 2 400 Euro havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Repülőgépek be- és kirakodása
  • A rakomány rögzítése és biztosítása
  • Kezelőberendezések és járművek vezetése és kezelése
  • Repülőgépek fogadása és biztosítása
  • Poggyász eltávolítása a poggyászkezelő rendszerből
  • Poggyászkocsik és konténerek be- és kirakodása
  • A poggyász kódolása, feladása és szortírozása

Elvárások

  • Büntetlen előélet
  • ´B´ kategóriás jogosítvány megléte
  • Légvédelmi oktatás, Dangerous Goods (veszélyes áruk kezelése) képzés, valamint a német nyelvi kurzus (A2 szint) sikeres elvégzése
  • Üzemorvosi alkalmassági
  • Hajlandóság Németországba (Frankfurt am Main) való kiköltözésre és nyelvtanulásra
  • Poggyászteremben és szabadban végzett munka
  • Egészséges, jó fizikai erőnlét
  • Műszakos munkavégzés, valamint hétvégén és ünnepnapokon is (hétvégi és ünnepnapi pótlékokkal)
  • A repülőgép típusától függően hajló vagy térdelő testtartás a repülőgépen belül
  • Készenléti szolgálat (telefonos elérhetőség)
  • Folyamatos együttműködés a reptéri igazolvány megigényléséhez szükséges adminisztráció alatt

Előnyt jelent

  • Amennyiben szeretne pörgős életet élni Frankfurtban
  • Ha eltökélt szándéka, hogy külföldön kezdjen új életet
  • Ha hajlandó képezni magát és szintet lépni

Amit kínálunk

  • Német nyelvtudás nem szükséges a jelentkezéskor, mivel a 3 hónapos intenzív online nyelvtanfolyamon megtanul egy minimum A2-es szinten németül
  • Határozatlan idejű munkaszerződés a frankfurti reptér német üzemeltetőjének közvetlen alkalmazásában
  • Jogtisztán Németországban bejelentett bér és TB
  • Szálláslehetőség Frankfurtban (a német munkaadó szervezi)
  • Kezdetben 16,37 € órabér (kb. havi nettó 2.000 - 2.400 €)
  • Egész Németországban érvényes havi tömegközlekedési bérlet
  • Műszak,- éjszakai -és egyéb pótlékok
  • 1000 € kiköltözési támogatás a német munkaszerődés aláírása után
  • Évi 24-30 nap fizetett szabadság (szolgálati időtől függően)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Kedvezményes étkezési, -és tankolási lehetőség
  • Munkaruházat és felszerelés
  • Üzemi étkezde
  • A munkavállalók érdekeit képviselő szakszervezeti tagság
  • A német munkaszerődés aláírása után közvetlenül a német munkaadó alkalmazottja lesz
  • A 3 hónapos online német nyelvi képzés (melyet cégünk szervez és költségeit cégünk állja) a kinti munkára és a mindennapi életre készíti fel
  • Kiutazás repülővel, a Lufthansa közvetlen járatával (költségeit cégünk állja)

Miután benyújtotta jelentkezését, magyar nyelvű toborzó munkatársunk hamarosan német telefonszámról (+49...) fogja keresni a további lépések megbeszélése miatt. Szüksége lesz majd egy angol vagy német nyelvű fényképes önéletrajzra is (Google fordítóval is megfelel).