PLC technikus

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2851 Környe

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Nemzetközi partnercégünk projektmenedzsmenttel és a tanácsadással foglalkozik. PLC technikusokat keresünk dinamikusan fejlődő csapatukba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Ellenőrzi és felügyeli a PLC rendszert az alumínium hengermű rendszer működéséhez
  • Hibaelhárítás és karbantartás az alumínium hengermű rendszerben
  • Tanácsadás a megelőző intézkedésekről, hogy elkerülje a hiba megismétlődését az alumínium hengermű rendszerben
  • Együttműködés a gépkezelőkkel
  • Napi működési jelentés és heti összefoglaló jelentés készítése a PLC problémákról, amelyek léteznek
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Alapvető ismeretek a Siemens SIMATIC PLC vezérlőrendszer PLC programjairól
  • Több mint 5 éves tapasztalat ipari gyártó vállalatnál
  • Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bejárási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiszámítható munkarend
  • Versenyképes bérezés
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdkelődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!