PLC technikus

  • Cég neve

    Plantech Europe Kft.

  • Munkavégzés helye

    2851 Környe

  • Fizetés

    Bruttó 750e - 900e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Alumínium hengerműrendszerének PLC felügyelete és ellenőrzése
- Alumínium hengerműrendszerének hibaelhárítása és karbantartása
- Megelőző intézkedések elvégzése a hengermű-rendszer hibáinak megismétlődésének elkerülése érdekében
- Együttműködés a szerelőkkel
- Napi működési és heti összefoglaló jelentés készítése a fennálló PLC-problémákról

Elvárások

   - Középfokú szakirányú műszaki típusú szakképesítés
   - Siemens SIMATIC PLC vezérlőrendszer PLC programjainak alapismerete
   - 5+év ipari termelő cégnél szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

- Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk

- 3 műszakos 8 órás munkavégzés
- Versenyképes fizetés + üzemanyagdíj az ingázáshoz
- Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzés formájában
- A határozatlan idejű munkaszerződés

Céginformáció

Cégünk megbízható, stabil, jogtisztán bejelentett bért kínál.

Munkavégzés helye: Lotte Aluminium Hungary Kft, 2851 Környe, Üveggyár u. 8.

"Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem, csatolja magyar és lehetőség szerint angol nyelvű önéletrajzát!