PLC programozó

  • Cég neve

    ZIPTECH Kft.

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • PLC TIA PORTAL SCADA HMI PYTHON JAVASCRIPT UNIX
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

PLC programok fejlesztése, karbantartása.
Funkciók implementálása és dokumentálása.
Élelmiszer ipari gépek vezérlő szekrényeinek tervezése.
Új berendezések beüzemelése (külföldön is).

Elvárások

Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok mechatronikai mérnök, villamosmérnök vagy mérnökinformatikus szakon.
PLC programozói szoftverek ismerete (TIA Portal, TwinCAT, CODESYS)
SCADA/HMI ismeretek.
Angol nyelv társalgási szintű ismerete.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

Script nyelvek ismerete (Python, JavaScript stb.)
Beágyazott programozási ismeretek (mikrovezérlők)
UNIX rendszerek ismerete

Amit kínálunk

Fiatalos, modern és innovatív munkakörnyezet.
Alapbéren felüli juttatások.
A külföldi beüzemelések alatt emelt munkabér.
Stabil, hosszútávú munkavégzés lehetősége.

Céginformáció

Miskolci székhelyű, élelmiszeripari berendezéseket, üzemeket gyártó magyar tulajdonú cég.