PLC programozó

  • Cég neve

    VT ASYST Kft

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Berényi út

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- egyedi célú berendezések, robotcellák és gyártóeszközök tervezése és programozása
- PLC programok fejlesztése
- HMI és Scada megjelenítés fejlesztése
- M2M kommunikációval kapcsolatos programfejlesztés
- egyéb automatizálási eszközök programozása (Robot, szervo, kamera stb)
- műszaki terv dokumentációk készítése

Elvárások

- felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus/egyéb releváns végzettség)
- hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
- Omron, Beckhoff, Mitsubishi vagy Siemens PLC-ben való jártasság
- önálló munkavégzés, kreativitás
- proaktivitás és csapatszellem

Előnyt jelent

- valamely ipari robot programozási ismerete
- kamera-programozási ismeretek
- angol vagy német kommunikáció szintű nyelvtudás

Amit kínálunk

- versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
- kreativitást igénylő, változatos munka
- magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
- jó munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés
- kedvezményes üdülési lehetőség
- térítésmentes egészségügyi szűrések

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Cégünk a VIDEOTON Vállalatcsoport tagvállalataként célgépek, gyártósorok, robotcellák és teszterek tervezésével és gyártásával foglalkozik.
Fiatalos csapatunkba PLC programozó munkatársakat keresünk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát (bérigény megjelölésével)!