PLC programozó

  • Cég neve

    CONTIREG KFT.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Tech stack

    • PLC HMI TIA PORTAL MICROSOFT OFFICE
  • Módszertan és szoftverek

    • Microsoft office
    • WS-Cad
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • PLC rendszerek programozása, tesztelése és beüzemelése.
  • HMI megjelenítők programozása
  • Gépek vezérlése, analóg jelkezelés, speciális mérések.
  • Meglévő PLC programokban lévő módosítások és hiba feltárások, valamint egyéb javítások/hibaelhárítások megvalósítása
  • Tervdokumentáció elkészítésében való részvétel.
  • Egyéb automatizálási eszközök programozása (Robot, szervó, kamera stb)
  • Műszaki terv dokumentációk készítésében közreműködés
  • Projektjeink megvalósításában aktív közreműködés
    (műhelyi szerelés, terepi szerelés/beüzemelés, szerelésvezetés)

Elvárások

  • PLC, HMI programozási ismeretek (Siemens S7, Tia portal, Unitronics, Riev-Tech)
  • Hajtástechnikai alapismeretek
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv ismerete
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Villamos tervek olvasása, elemzése
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés,
  • Megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Automatizálási rendszerek ismerete
  • WSCAD rajzoló program ismerete
  • 2-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkába járás támogatása.
  • Szakmai fejlődési lehetőségek és azok támogatása.
  • Céges telefon, laptop.

A munkavégzés helye

  • Dunaharaszti,
  • Eseti jelleggel Magyarország területe illetve külföld – projekttől függően

Céginformáció

A CONTIREG Mérnökiroda Kft. 1992-ben alakult családi vállalkozás. Fő tevékenysége az ipari mérés- szabályozás és vezérléstechnika területéhez kapcsolódó tervezés, szoftverfejlesztés, gyártás, üzembe helyezés és projektvezetés. A fővállalkozási tevékenységhez kötődő összetett feladatokat a különböző szakági területeken működő megbízható partnereink közreműködésével oldjuk meg.

A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot kérünk, a fizetési igény megjelölésével.