PLC mérnök (Siemens Step 7, TIA ismerettel)

  • Cég neve

    IMPC Personnel Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Fejér megye

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

CéginformációSzövegeIde

Megbízónk globális autóipari fejlesztő és gyártó csoport, termékcsoportjában világszerte az elsők között van. Kiváló minőségű innovatív termékeivel nagyban hozzájárul, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak termékei felhasználásával. Világszerte 200 telephelyén folyó gyártást több fejlesztési és berendezés gyártási központ támogatja, biztosítva ezzel nemzetözi vevőkörének gyors, és magas színvonalú kiszolgálását. A növekvő fejlesztési és gyártási  feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk elhivatott szakembert a csoport Fejér megyében működő gyártóvállalatához, az alábbi pozícióba:

PLC MÉRNÖK (Siemens Step 7, TIA ismerettel)

FELADATOK

  • Új gyártóeszközök, berendezések, célgépek elektromos vezérlésének elkészítése
  • Új és meglévő berendezések módosításához, javításához elektromos tervek készítése
  • Projektfeladatokban való részvétel esetén a villamos tevékenység koordinálása
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Siemens Step 7 program és TIA portal ismerete
  • Servo hajtások, robotok programozása terén szerzett tapasztalat
  • E-plan ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Projektmenedzsment szemlélet

ELŐNYT JELENT

  • Berendezésépítésben, programozásban szerzett szakmai gyakorlat
  • Robot programozási ismeretek és hegesztéstechnikai tapasztalat
  • Villamos és programozói ismeretek (Profibus, Profinet, OP, erős és gyengeáram)
  • PC/PLC kapcsolatok felépítésében szerzett tapasztalat
  • Csavarozástechnikában szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Vonzó javadalmazási csomag: versenyképes alapfizetés, prémium, bejárási támogatás, cafeteria
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • PLC programozó

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678