PLC mérnök

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Székesfehérvári gyártó partnerünk csapatába keresünk

PLC mérnök

kollégát

Feladatok:

  • Egyedi célú berendezések, robotcellák és gyártóeszközök tervezése és programozása
  • Egyéb automatizálási eszközök programozása
  • Gépek telepítése, beállítása, karbantartása
  • PLC programok fejlesztése
  • M2M kommunikációval kapcsolatos programfejlesztés
  • Műszaki dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (villamosmérnök/mérnök informatikus)
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Omron, Beckhoff, Mitsubishi vagy Siemens PLC-ben való jártasság
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Proaktivitás és csapatszellem

Előnyök:

  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Kreativitást igénylő, változatos munka
  • Magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Sportolási és üdülési lehetőség
  • Térítésmentes egészségügyi szűrések

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök