Minglida (Hungary) Technológiai Korlátolt Felelősségű Társaság logo

PLC mérnök

    Minglida (Hungary) Technológiai Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest, Margit utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • PLC rendszerek programozása, telepítése, hibaelhárítása,
  • PLC és kamera programok fejlesztése, javítása, hiányzó alkatrészekre beszerzési igény készítése,
  • PLC technikusok szakmai támogatása, koordinálása és fejlesztése,
  • Önálló projektek elvégzése, a kapott eredmények riportálása a meglévő hibákkal, megoldási javaslatokkal,
  • Meglévő villamos, illetve automatizáláshoz kapcsolódó alkatrészekre fejlesztési javaslatok tétele,
  • Tesztprogramok tervezése és fejlesztése,
  • Szükséges programok, dokumentációk rendszeres archiválása,
  • MES és PLC közötti problémák elemzése, feltárása, azokhoz kapcsolódó projektek indítása, nyomonkövetése.

Elvárások

  • Mérnök végzettséged van (villamos vagy mechatronikai mérnök),
  • PLC programozási ismeretekkel rendelkezel
  • Legyen PLC programozási ismereted és tapasztalatod (Siemens)

Előnyt jelent

  • Ha van tapasztalatod robotkezelésben és programozásban
  • Angol nyelvismeret
  • Gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil vállalat, stabil munkahely
  • Korszerű géppark és munkaeszközök
  • Tapasztalatszerzés prémium autógyártók közvetlen beszállítójánál

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Minglida Csoport vezető szerepet tölt be az autó- és autóalkatrész beszállítói között és egyik legnagyobb alumínium alváz gyártója.