PLC Mérnök (AFP)

  • Cég neve

    IBIDEN Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunavarsány

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • Elektromos alkatrészek cseréje, javítása, beállítása (PLC, Inverter, kontroller, szervó vezérlő, stb.)

  • Oktatási anyag készítése a csere és beállítás menetéről elektromos alkatrészek esetében

  • Hibakeresés, monitorozás a termelő berendezéseken

  • Fejlesztési, ellenintézkedési javaslat kidolgozása elektromos meghibásodás esetén

  • Hirtelen meghibásodás gyors, szakszerű javítása

Előny:

  • Tapasztalat Mitsubishi, Keyence, Simens, SMC eszközökkel

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség

  • PLC és vezérléstechnikai ismeret

  • Kommunikációs módok ismerete (pl.: CC- Link, Device net)

  • Omron PLC ismerete

  • 3-4 év szakmai tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, étkezési támogatás)

  • Fejlődési lehetőség

  • Változatos területen végzett munka (irodai és termelési terület vegyesen)

  • Határozatlan idejű munkajogviszony, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen weboldalunkon a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.