PLC és robot programozó mérnök

  • Cég neve

    F. Segura Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok Segura u. 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Az F. Segura Hungária Kft. spanyol autóipari cégcsoport tagja, mely csoport fémalapú alkatrészek tervezésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Termékeit világszerte értékesíti. A vállalat hosszú múltra tekint vissza, alapításunk óta fejlődésünk állandó.

A következő munkakörbe keresünk kollégát:

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • Egységesíti és kialakítja az üzemmérnökség és a corporate vállalatvezetés megfelelő elemzéseihez szükséges adatkezelési (karbantartási) eszközöket.
  • Elemzi és támogatja a gyártóüzemeket a meghibásodások megoldásával, jobbításokkal a hegesztő- és présgépek, a transzferrudak, a hegesztő- és a speciális szerszámok terén lokálisan és vállalatcsoport szinten.
  • Folyamatosan javítja a termelékenységet a programozási rendszereken / PLC-ken keresztül.
  • Nyomon követi és támogatja a karbantartási területre vonatkozó minőségügyi eltérések megoldását lokálisan és vállalatcsoport szinten.
  • Folyamatosan együttműködik a Projektmérnökség és a Folyamatbevezetés-mérnökség területekkel a Csoport termelési eszközeinek (Hegesztő szerszámok / Speciális szerszámok / Gépek) megfelelő fejlesztése és üzembe állítása, üzemeltetése érdekében.
  • Aktívan együttműködik a Segura Csoport szintű IT-projektekben, hogy azok minél zökkenőmentesebben támogassák az operatív munkát.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Egyetemi / főiskolai (MSc, BSc) végzettség (gépész vagy villamos vagy mechatronikai).
  • Angol tárgyalási szint szóban és írásban.
  • 3-5 év karbantartásban, termelésben vagy folyamatmérnökségen szerzett tapasztalat.
  • Hegesztőüzemi, hasonló üzleti környezetben szerzett tapasztalat előny.
  • Autóipariban szerzett munkatapasztalat előny.
  • Siemens S7 PLC programozási ismeretek (TiaPortal13-14-15, Microwin környezet, WinCC).
  • Műszaki beállítottság és felkészültség.
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség (csapatszellem).
  • Analitikus szemléletmód, problémamegoldó attitűd.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Támogató csapat és vezetőség.
  • Lehetőség szakmai fejlődésre az autóipar egyik meghatározó szereplőjénél.
  • Szakmai és nyelvi képzések.
  • Éves bónusz, Cafeteria, élet -és balesetbiztosítás, munkába járás támogatása.