Menzies Aviation (Hungary) Kft. logo

Planner (Liszt Ferenc Repülőtér)

  • Cég neve

    Menzies Aviation (Hungary) Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársat keres csapatunk bővítése céljából, Ramp Planner munkakör betöltésére, Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér területére.
Az előtéri kiszolgálók, a rakodói feladatot ellátók havi beosztásának határidőre történő elkészítése, naprakészen tartása lenne a főbb feladat.

További feladatok:

  • Szabadságtervek elkészítése és betervezése a beosztásba
  • Napi és hétvégi létszámjelentések elkészítése és megküldése a közvetlen felettesnek
  • Napi hiányzók pótlásának a megszervezése és rögzítése a beosztásban
  • Orvosi és oktatási időpontok lekövetése és megszervezése, oktatások megszervezése
  • Kommunikáció a különböző részlegek között az oktatások és a beosztások koordinálása érdekében
  • Részvétel a projektmenedzsment folyamatokban és a hatékony munkafolyamatok kialakításában
  • Elektronikus munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése és napra készen tartása

Elvárások

A sikeres jelentkező talpraesett, jó problémamegoldó készséggel rendelkezik. Jól kezeli a konfliktushelyzeteket.
Proaktív, magabiztos, nyomás alatt is tud teljesíteni, és képes döntést hozni. Csapatjátékos, segítőkész, rugalmas.

További elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Office, E-mail, Táblázatok stb.)
  • Kiváló szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képesség

Amit kínálunk

  • A fizetésedet bónuszokkal, extra jutalmakkal egészítjük ki, hogy megköszönjük a jó munkádat.
  • Cafeteria - már a második hónaptól, Szép kártyára fogod kapni.
  • Számos hazai wellness szállodába foglalhatsz szállást kedvezményesen, illetve kedvezményesen vásárolhatsz fitnesz vagy uszoda bérletet is.
  • A túlóráidat mindig korrektül kifizetjük
  • Minden szerdán gyümölcs napot tartunk!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Szeretnéd megpályázni az állást? Kattints a jelentkezés gombra és küld el önéletrajzod!