PL/SQL fejlesztő

  • Cég neve

    Ixenit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SQL ORACLE JSON APEX
  • Módszertan és szoftverek

    • Rest
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Ebben a munkakörben nem csak a programozás és szoftverfejlesztés terén bontakoztathatod ki tudásod, de részt vehetsz komplex megoldások, rendszerek megtervezésében és megvalósításában is. Leendő munkatársunktól proaktív hozzáállást és önállóságot várunk a fejlesztői feladatok közben felmerülő kihívásokkal szemben, figyelembe véve az ügyfelek igényeit is.

Elvárások

Gyere, és egy beszélgetés keretében ismerkedj meg velünk, ha a következők nagy része igaz rád:
· Felsőfokú szakirányú végzettséged van (IT, műszaki vagy gazdasági)
· Ismered az Oracle adatbáziskezelő felépítését, működését
· Legalább 1-3 év tapasztalatod van SQL és PL/SQL fejlesztésben
· Van tapasztalatod, illetve használható tudásod egy vagy több témában az alábbiak közül:
o JSON
o XML, XSLT
o Java script
o Web Services, SOAP, REST

· Szeretsz önállóan problémákat megoldani, ám csoportban is megtalálod a helyed és a feladataidat
· Fejlett kommunikációs készséggel rendelkezel
· Aktív angol nyelvtudással rendelkezel mind írásban, mind szóban

Előnyt jelent

Még jobban szeretnénk megismerni, ha
· Ismered az Oracle alkalmazások valamely termékcsoportját, elsősorban a következőket:
o E-Business Suite vagy Fusion Applications
o XML/BI Publisher
o Workflow, BPEL
· Rendelkezel Oracle APEX ismerettel

Amit kínálunk

És hogy miért éri meg neked eljönni hozzánk?

  • Hogy megnézhesd, milyen szép kilátásunk van az irodánk hatalmas teraszáról,
  • Mert stabil, megbízható cég vagyunk, középvállalati háttérrel és hazai tulajdonosokkal, ahol a nagyvállalati megoldások és tudás találkozik a start-up technológiával, gondolkodással és gyorsasággal,
  • Versenyképes fizetést kaphatsz,
  • Szakértő, támogatói kollégáink közé könnyen be fogsz tudni illeszkedni,
  • Változatos feladatokban és projektekben vehetsz részt,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • Csapatépítők és szakmai tréningek mellett önszerveződő programokon is részt vehetsz,
  • Online első körös interjún vehetsz részt!

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Ha szívesen dolgoznál egy 35+ fős, baráti hangulatú társaságban, és változatos munkára vágysz, akkor gyere el hozzánk és ismerkedj meg velünk!
Az Ixenit Kft. magyar tulajdonosok által alapított IT fejlesztő és üzleti konzultációs cég. Profiljában az üzleti tanácsadás mellett szerepel az Oracle termékek értékesítése és bevezetése, RPA megoldások bevezetése, valamint egyedi fejlesztések kivitelezése. A cég portfóliójában ezen kívül több saját fejlesztésű termék is helyet kap.
Ha még többet szeretnél tudni rólunk, látogass el weboldalunkra, az ixenit.com-ra.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérünk töltsd fel magyar és angol nyelvű önéletrajzodat!