Pizzaszakács

  • Cég neve

    GASTRO FEHÉRVÁR Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Kossuth utca

  • Fizetés

    Nettó 450e - 650e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Önállóan dolgozni tudó pizzaszakács kollégát keresünk, ha van tapasztalatod, de nem vagy elég magabiztos megtanítunk, íme az alapvető feladatok:

-nápolyi  olasz pizza kemence kezelése (elektromos), kézzel szabadon nyújtás
- pizza pálya egyéni kezelése, standolása, készletek követése
- higiéniai előírások betartása
- a’la carte rendszerben ételek elkészítése, tálalása

ha valamely felsorolt tételben hiányosságod van, de a tanulási szándék benned rejlik, akkor is jelentkezz bátran!

Elvárások

-releváns szakmai tapasztalat (!) - melyet más vendéglátó helyen/helyeken szereztél
-jelenj meg időben dolgozni
- legyél ápolt
- alapvető étel higiénia ismeretekkel legyél tisztában
-hétvégi illetve késői munkavégzés ne okozzon gondot

Előnyt jelent

Olasz illetve nemzetközi konyhákban szerzett tapasztalat
pizza illetve nápolyi pizza készítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

-Versenyképes bérezés
-bejelentett állás
-minden második hétvége szabad
-egyéb béren kívüli juttatások

Céginformáció

Éttermünk jellegét tekintve olasz bistro stílust képvisel a székesfehérvári történelmi belváros szívében. Fontos számunkra a vendég elégedettség ezt bizonyítja a hatalmas törzsvendégszámunk akik szívesen térnek vissza hozzánk akár a hétköznapokon az ebéd menü erejéig, de akár a családdal együtt a hétvégéken vagy a barátokkal a kora esti órákban is.