Pizzaszakács

  • Cég neve

    Cavallino Trattoria Kft.

  • Munkavégzés helye

    1214 Budapest, Csikó sétány 2.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest XXI. kerületben 1987 óta működő családias hangulatú olasz étterem és pizzéria pizzaszakács munkatársat keres. Éttermünk parkos környezetben helyezkedik el, tömegközlekedéssel megközelíthető, beépített terasszal és galéria helyiséggel rendelkezik, nyáron nyílt terasz is rendelkezésünkre áll.

Feladatok:
  • A séffel és a tulajdonossal együttműködve a pizzatészta recept folyamatos fejlesztése;
  • A HACCP rendszernek való megfelelés biztosítása, valamint a szabályok betartása;
  • Pizzatészták előkészítése,
  • Az étlapon szereplő pizzák elkészítése épített fatüzelésű kemencében;
  • Folyamatos javaslattétel a fejlődés jegyében.
  • Előny, ha pizzaszakácsként más ételek elkészítéséhez is értesz, de ha nem az sem baj, séfünk megtanít mindenre.

Elvárások

  • Nagyon fontos, hogy légy kreatív, legyenek saját, eredeti ötleteid!
  • Szeresd a szakmád, szenvedéllyel nyúlj az ételhez!
  • Légy kitartó, rugalmas és terhelhető!
  • Fontos a csapatszemlélet, másokkal való együttműködés, azonban van, hogy bizonyos helyzetekben önállóan is számítunk rád.
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent

Előny, ha pizzaszakácsként nem csak a pizzák elkészítéséhez, hanem más ételekhez is értesz. Előny továbbá, ha minél több szakmai tapasztalattal rendelkezel, és az egy cégnél eltöltött legalább 2 éves munkaviszony.

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil háttér (1987 óta üzemelő vendéglátóipari egység, az üzemeltetést az ingatlan tulajdonosa veszi át).
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (szakmai utak, gyárlátogatás, igyekszünk a felmerülő gépigényeket kielégíteni – a hely adottságait figyelembe véve).
  • Kiszámítható bérstruktúra (alapbér megegyezés alapján).
  • Munkaruha.
  • Személyzeti étkezés 60% kedvezménnyel.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Újonnan alapított cég, azonban az üzlet 37 éve családi tulajdonban van, stabil háttérrel és komoly ismertséggel rendelkezik (a volt Póni).

Kizárólag a fényképes önéletrajzot beküldőket vesszük figyelembe a kiválasztás során!