Pizzaszakács

  • Cég neve

    Capri Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Csatárka utca 54.

  • Fizetés

    Nettó 429e - 528e Ft havi bér Bónusz
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Feladat a pizzák elkészítése, nyersanyagok előkészítése, munkaterület rendben tartása.

Elvárások

Havi bérrendszerrel dolgozunk.
Önállóan dolgozni tudó, ápolt megjelenésű kollégák jelentkezését várjuk.

Előnyt jelent

jártasság fa tüzelésű kemence használatában.

Amit kínálunk

- személyzeti étkezés, kávé biztosított.
- dolgozói hűségprogram, a cégnél eltöltött idő után, teljesítménytől függetlenül járó bónusz a standard béren felül már az első év után, napi 950-3350.- ft.
- fizetett próbanap
bér:  nettó 33,000.- Ft / nap 12 órás munkanapok esetén.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Capri pizzériák az elmúlt 15 év alatt Budapest kedvelt éttermeivé váltak. Cégünk válságállónak bizonyult. A covid alatt is megtartotta munkatársait.

Jelentkezni az alábbi módokon lehet:
- Fényképes önéletrajzzal a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva
- Személyesen az étteremben. (II. Csatárka út 54.)