Pizzakészítő/szakács

  • Cég neve

    Pizza Cappella Kft.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Patak utca 45.

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A pizzáink magas színvonalon, receptúra szerint történő elkészítése.
  •  Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása.
  • Konyhai berendezések üzemeltetése és a gépek, eszközök felelősségteljes használata.
  • A higiéniai követelményrendszer betartása (takarítási feladatok a konyhán)
  • Nyitás-zárási feladatok
  • Vezetői utasítások betartása

Elvárások

Fontos, hogy légy szorgalmas és szeresd a rendet, tisztaságot magad körül.
Kérjük, hogy olyan kollégák jelentkezzenek, akik megbízhatóak, és hosszabb távú, jó légkörű, hangulatú helyen szeretnének dolgozni.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • megbízható, versenyképes, stabil bérezés
  • minimum 15 nap munka / hó, hosszútávú munkalehetőség, rugalmasság
  • kulturált, jó munkakörülmények
  • fiatalos csapat, családias hangulat
  • ingyenes személyzeti étkezés, kávé
  • kiegyenlített óraszám télen és nyáron is
  • jelenlegi helyzetben is stabil, bejelentett, hosszútávú munka

Céginformáció

Sopronban található Pizza Cappella pizzériába keresünk pizzakészítőt/szakácsot. Havi 15+ napos munkarendbe várjuk leendő kollégánkat,rugalmas beosztással. Bérezés nettó 500.000 ft-tól. Munkaidő 10:00-21:00 óra között.