Pincér-felszolgáló

  • Cég neve

    JASA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, József körút 55-57.

  • Fizetés

    Nettó 2 500 - 3 500 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Éttermünkbe megérkező vendégek fogadása, kommunikáció, a megrendelt ételek és italok kiszolgálása vendégeink részére, illetve az asztalok leszedése.

Elvárások

3-4 éves szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

Egész évben működő, nem szezonális, hanem folyamatos munkát kínálunk kiemelt bérezéssel. Beosztás készítésekor üzletvezetőink rugalmasan kezelik a kért szabadnapokat. Teljes munkaidős bejelentést biztosítunk, melyhez a munkabéren felül felszolgálási díjat is bérszámfejtünk dolgozóinknak.

Céginformáció

Budapest VIII. kerületében a József krt. és Baross utca sarkán elhelyezkedő Stex Ház éttermünk 1994. óta várja vendégeit. Patinás éttermünkben fiatal felszolgáló gárda működik, melyhez szeretnénk csatlakoztatni még egy jelentkezőt. Az étteremmel kapcsolatosan bővebben az étterem nevéből kialakított weboldalon tájékozódhat.

Kérjük a jelentkezőket, hogy fényképes, vagy fénykép nélküli önéletrajzokat küldjenek részünkre.