• Cég neve

    AVALON PARK Kft.

  • Munkavégzés helye

    Miskolctapolca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek udvarias tájékoztatása
  • A vendégek színvonalas kiszolgálása
  • A választék ismertetése, ételek és italok ajánlása
  • Rendelés felvétele
  • A fogyasztás ellenértékének átvétele, pénztárgép kezelése
  • Az üzemeltetéssel kapcsolatos teendők elvégzése

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Jó probléma-megoldó képességgel
  • Megbízható személyiséggel, precizitással
  • Terhelhetőséggel
  • Önállósággal
  • Vendégbarát hozzáállással
  • Szakmád iránti elhivatottsággal
  • Vidám mosolygós személyiséggel

Mi tesz Téged különlegessebbé?

  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Vendéglátói tapasztalat vagy végzettség
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Havi fix bérezés és alapbéren felüli juttatás
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Kedvezményes edzőtermi bérlet (M1 Fitness)
  • Térítésmentes személyzeti étkezés, távolsági bérlet 100-% -os térítése
  • A buszvégállomásról a parkba jutás segítése
  • Pörgős csapat, segítőkész kollégák
  • Profi csapat

Munkavégzés helye: Miskolctapolca

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Te is úgy gondolod, hogy a vendéglátás nem csak az ételekről szól - ez alapfeltétel - hanem arról is, hogy a vendégek otthon érezzék magukat, odafigyelést és törődést kapjanak?
Amennyiben a válaszod igen, a Michelin Guide által ajánlott AVALON RISTORANTE csapatában a helyed

Pincér

kollégaként:

Egy olyan cégcsoport részese lehetsz, akik egy modern és innovatív munkakörnyezetben járulnak hozzá cégünk sikeréhez.

Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!
Lépj be te is az Avalon Ristorante csapatába! Fiatalos, dinamikus csapat, sok vendég, változatos munkanapok, megbízható munkáltató.

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!