Piackutatási elemző

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kutatási design-tervek készítése
  • Kérdőívek és vezérfonalak összeállítása
  • Moderálás és interjúztatás
  • Szoftver segítségével interjúleiratok készítése
  • Adatok tisztítása, súlyozása, táblázása
  • Kvalitatív és kvantitatív kutatási eredmények alapján elemzések és riportok készítése
  • Meghatározott témákban szekunder információgyűjtés ellátása
  • Kutatási eredmények feldolgozása, értelmezése, tovább gondolása
  • Elérhető adatok alapján társadalmi és piaci kép felvázolása
  • Kutatási eredmények prezentálása
  • Kapcsolattartási feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum 4 év kutatói // adat- vagy piacelemzési területen szerzett munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség társadalomtudományi területen
  • Piac- és közvéleménykutatási módszerek és technikák alapos ismerete
  • Tájékozottság, aktuális társadalmi témák ismerete
  • Kiváló elemzési és lényeglátó készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SPSS program haladó szintű ismerete
  • Szóbeli prezentációs készség
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Önállóság, hatékonyság
  • Agilis, rugalmas és motivált hozzáállás
  • Tanulási kedv és hajlandóság
  • Jó íráskészség

Előnyt jelent

  • Survey statisztika, marketing végzettség
  • SQL programismeret
  • Kutatási panelmenedzsment-ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • MBH SZÉP kártya, Medicover egészségbiztosítás
  • 13. havi fizetés
  • Home office lehetőség
  • Gyerek- és kutyabarát munkahely
  • Pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapat
  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben

Céginformáció

Partnerünk diverifikált szolgáltatásportfólióval rendelkező full service ügynökség. Ügyfeleik között megtalálhatóak hazai és külföldi vállalatok.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!