Piacfejlesztő

  • Cég neve

    Hell Energy Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és töltőgyár hármasával egyedülálló HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon.

Amennyiben szeretnél Te is részese lenni a számos országban piacvezető energiaital-gyártó dinamikus fejlődésének, itt a lehetőség!

Cégcsoportunk motivált és lendületes csapatába keres agilis munkatársat Budapest és környéke munkavégzéssel:

PIACFEJLESZTŐ

pozícióba

AMIVEL HONORÁLJUK MINDENNAPI MUNKÁDAT:

Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes alapbérrel és alapbéren felüli teljesítményarányos prémiummal honoráljuk, ahogy stabil, hosszú távú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk piacvezető, szilárd hátterű, dinamikusan fejlődő cégcsoportunkban. Munkavégzésedet prémiumkategóriás gépjárművel támogatjuk, mindezen felül ingyenes sportolási lehetőséget, egészséges munka-magánélet egyensúlyt, inspiráló és ultramodern munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és a munkádat támogató high-tech eszközöket biztosítunk.

KÖZÖS CÉLJAINK MEGVALÓSÍTÁSÁHOZ AZ ALÁBBIAKKAL JÁRULHATSZ HOZZÁ:

  • Túraterv szerinti üzletek látogatása
  • Napi szintű merchandising tevékenység
  • Akciós kihelyezések megvalósítása és annak ellenőrzése
  • Szerződésben foglalt feltételek beállítása és betartatása
  • Kihelyezések és a bolti teendők strukturált végrehajtása
  • Meglévő vevőkapcsolatok ápolása megfelelő minőségben
  • Adminisztratív feladatok és felmérések végzése

A KÖVETKEZŐK TESZNEK TÉGED KÜLÖNLEGESSÉ:

  • Legalább 3 év tapasztalat FMCG szektorban
  • Kiváló kommunikációs és kifogáskezelési készség
  • Jó tárgyaló- prezentációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Retail üzletágban szerzett tapasztalat előnyt jelent

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

BUDAPEST ÉS PEST MEGYE

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Kereskedelmi munkatárs