Piacfejlesztési szakértő

  • Cég neve

    HUPX Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A villamosenergia piacok fejlesztésére irányuló törekvésekben aktív közreműködés, fejlesztési elképzelések kidolgozása, vezetői döntések előkészítése
  • Fejlesztési szervezeti egység által koordinált projektmunkákban való részvétel, érdekképviselet, projekt- munkacsoportok koordinációja, szakmai felügyelete
  • Nemzetközi villamosenergia tőzsdei együttműködésben való részvétel
  • Villamosenergia-piacintegrációs tevékenységekben való részvétel, különös tekintettel a közelgő co-optimalizációs piac bevezetésére és a flow-based alapú kapacitáskalkuláció bevezetésére
  • Kapcsolattartás piaci szereplőkkel, szolgáltató partnerekkel, szabályozó hatóságokkal
  • Elemzések, prezentációk, jelentések készítése
  • A villamosenergia-piacintegrációs terület adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Érdeklődsz az energiaipar iránt és előnyt jelent, ha rendelkezel energetikai szektorban szerzett tapasztalattal.
  • Rutinosan használod a Microsoft Excel, Word, Powerpoint programokat és előnyt jelent, ha ismered a VBA alkalmazást.
  • Nemzetközi tevékenységünk miatt elengedhetetlen, hogy magabiztos legyen az angol nyelvtudásod szóban és írásban egyaránt.
  • Amennyiben felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettséggel, jó analitikus gondolkodásmóddal, proaktív és eredményorientált személyiséggel, jó kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkezel akkor

Ne habozz és add le jelentkezésedet még ma!

Amit kínálunk

Teljes munkaidőben szuper-stabil vállalati hátteret, változatos és felelősségteljes munkakört, nemzetközi munkakörnyezetet, illetve fantasztikus csapatot, támogató légkört és egy kényelmes, trendi irodát a XIII. kerületben, metró mellett. Az irodában kávé vár rád, és egy felső kategóriás laptop. Utóbbi az irodán kívül is elkísér, a céges mobiltelefonnal együtt, home office lehetősége miatt erre szükséged lesz.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Kezdés:

  • Azonnal

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A HUPX Magyar Szervezett Villamosenergia-piac Zártkörűen Működő Részvénytársaság munkatársat keres PIACFEJLESZTÉSI SZAKÉRTŐ munkakörbe.

Új kollégánkat keressük, aki segít nekünk még jobbá tenni piacműködtetési tevékenységünket.

  • Érdekelnek az energiapiacok? Érdekel a tőzsde világa?
  • Fontos számodra, hogy munkád változatos legyen kihívást jelentő projektek váltsák egymást?
  • Szeretsz csapatban dolgozni mikor komplex feladatok megoldása a cél, de proaktív is vagy, szeretsz kezdeményezni?
  • Szeretsz programozó matematikával foglalkozni, és emellett szívesen veszel részt meetingeken, ahol nem félsz prezentálni és elmondani a véleményed?
  • Otthonosan mozogsz a számok világában és a pénzügyi terület sem állnak távol Tőled?

Ha igen, akkor van számodra egy ajánlatunk!

Magyar- és angol nyelvű önéletrajzod a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.