Piacelemző munkatárs

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok

  • Önálló elemzési feladatok elvégzése – rendszeres és adhoc riportok, kategóriaelemzések, kérdőívek összeállítása
  • Beszerzés, értékesítés és marketing elemzések elkészítése és értelmezése, döntéselőkészítő anyagok összerakása
  • Kapcsolattartás a piackutató cégekkel, elsősorban NielsenIQ
  • Kapcsolattartás reklámügynökséggel
  • Kisebb marketingaktivitások, marketingkampányok önálló lebonyolítása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és a bolti hálózattal
  • NielsenIQ rendszerek használata
  • Adminisztratív feladatok elvégzése (szerződések, megrendelések, boltvezetői tájékoztatók kezelése)

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai gazdasági végzettséget
  • Jó elemző- és íráskészséget
  • Analitikus gondolkodásmódot
  • Gyors és precíz, önálló munkavégzést
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretet (Windows, Word, Excel, Powerpoint)
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeretet
  • Mobilitást, kreativitást, agilitást, terhelhetőséget
  • B kategóriás jogosítványt

Előnyt jelent:

  • 2-3 év piackutatás/kontrolling területen szerzett gyakorlat
  • Nielsen adatbázis ismerete/használata
  • PowerBI felhasználói szintű használata

Amit kínálunk

  • 13. havi juttatást
  • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
  • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
  • Egészségbiztosítási csomagot
  • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
  • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből/ gépjármű üzemanyagtérítést br. 40 Ft/km
  • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
  • Home office lehetőséget
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
  • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
  • Nyelvtanulási lehetőséget
  • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Marketing