Pénzügyi vezető asszisztens

  • Cég neve

    Alveola Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest, Gizella út

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az Alveola Kft-hez!
Mi vagyunk a Solanie, Long Lashes, Eredeti Aloe Vera, X-Epil és JimJams termékek megalkotója és gyártója.
30 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak.

Jelentkezz együttműködő, magas szakmai szinten teljesítő csapatunkba:

Feladataid lesznek:

  • A pénzügyi vezető munkájának, valamint a társaság pénzügyi és hivatali ügyeinek támogatása
  • Napi adminisztratív ügyek intézése, hivatalos levelezés, dokumentumok előkészítése
  • A feladatkörrel kapcsolatos pénzügyi – adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vevő-szállító folyószámlák nyilvántartása
  • Pénzkezelési folyamatok, házipénztár kezelése, elszámolások készítése
  • Könyvelővel való folyamatos kapcsolattartás
  • Belföldi és külföldi banki utalások intézése
  • Vevő, szállító folyószámlák kezelése, egyenleg közlése
  • Kintlévőség kezelés írásban és telefonon (fizetési felszólítások kiküldése, egyenlegközlők ellenőrzése, kapcsolattartás partnerekkel)
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Szakirányú végzettség számviteli/pénzügyi, vagy gazdasági területen
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó- és együttműködési készség
  • Önálló precíz munkavégzés, erős time-management
  • Pontosság, precizitás, önállóság
  • Rugalmasság, analitikus gondolkodásmód
  • Igényesség, rendszeretet
  • Kiváló kommunikációs és szövegírási készség magyar nyelven
  • Felhasználói szintű MS Office
  • Multitasking képessége
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, lojális hozzáállás

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Pénzügy-számvitel szakon szerzett BA/bsc diploma
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat
  • SAP Business One ERP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség egy stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő gyártó és kereskedelmi magyar vállalkozásban
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Éves bónusz
  • Egyéb céges juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus fiatal csapat
  • Munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása
  • Azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számviteli munkatárs

Fényképes önéletrajzod, cégre szabott motivációs leveled, a fizetési igény megjelölésével kérjük küldd a „JELENTEZEM” gombra kattintva.

Kizárólag olyan jelentkezéseket várunk melyek a fenti elvárásoknak megfelelnek, ellenkező esetben jelentkezésedet nem áll módunkban elbírálni.

Állásjelentkezésed beküldésével hozzájárulsz abban foglalt személyes adataid kezeléséhez az Alveola adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint. Adatkezelésünkről az oldalunkon olvashatsz részletesebben.