Pénzügyi tanácsadó munkatárs

  • Cég neve

    Benks-Hyper Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Aktív értékesítés, azaz a vásárlók proaktív megszólítása, igényeik felmérése, szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása, felmerülő problémák kezelése,
  • Hitelkártya, személyi kölcsön, folyószámla illetve Alfa biztosítások értékesítése, rögzítése a rendszerbe,
  • Személyre szabott ajánlat készítése,
  • Szerződéskötés,
  • Napi forgalomról adminisztráció, jelentések,
  • Értékesítés támogató munkatárs koordinálása.

Elvárások

  • Hatékony, meggyőző kommunikáció,
  • Ügyfélorientált szemlélet,
  • Motiváció a munka iránt,
  • Céltudatosság,
  • Pénzügyi szolgáltatásközvetítői hatósági vizsga (PSZÁF, MNB vizsga) vagy azt kiváltó végzettségek (pl: diploma),
  • Szakirányú pénzügyi végzettség (amennyiben nem rendelkezel vele a cég lehetőséget biztosít a megszerzésére).

Amit kínálunk

  • Havi fix + teljesítményarányos bónusz (Átlag: 500-650.000 Ft), ami növelhető teljesítménnyel,
  • Betanulási időben megfelelő teljesítménnyel magas kezdő bónusz támogatás,
  • Rugalmas munkaidő, 1 hónapra előre egyeztetett beosztás,
  • Biztos munkahely,
  • Változatos és dinamikus munkavégzés,
  • Hosszú távú előrelépést biztosító karrierlehetőség,
  • Folyamatos szakmai fejlődést eredményező képzések,
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező sikeres csapat.

Céginformáció

Cégünk Több, mint 14 éve van jelen a pénzügyi piacon, évről évre fejlődünk és bővülünk.
Eredményeink nagymértékben köszönhetőek kiemelkedő teljesítményű kollégáinknak, magas színvonalú és folyamatos képzéseinknek, és ügyfélorientált szemléletmódunknak.