Pénzügyi szolgáltató munkatárs

  • Cég neve

    Miletics István E.V.

  • Munkavégzés helye

    9022 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Meglévő, és új ügyfelekkel való kapcsolattartás (nem hideghívás), ügyféligények felderítése és kielégítése, folyamatosan képzések általi fejlődés, opcionálisan későbbi vezetői képzéseken való részvétel, a vezetés megtanulása.

Célunk, hogy olyan emberekkel dolgozunk együtt, akik szeretnek fejlődni, megfelelő mentorálás mellett profikká válni a szakmájukban, és magukévá tudják tenni életstílusunkat, és filozófiánkat.

Elvárások

Olyan embert keresünk, aki ambiciózus, szeretne átlag feletti jövedelmet elérni, és ezért hajlandó is tenni, jól kommunikál, megbízható, pontos és szociális.
Amennyiben úgy érzi egész életében jól kijött az emberekkel, szimpatikus volt nekik, bártan vegye fel velünk a kapcsolatot.
Érettségi elvárt, diploma előnyt jelent, pénzügyi előképzettség és tudás nem szükséges!

Akkor is várjuk jelentkezését, ha nincs kifejezett képesítése/tapasztalata a pénzügyek világában, ugyanis mentorálási rendszerünknek köszönhetően az első 3 hónapban közös munkavégzés történik egy tapasztalt kollégával!

Amennyiben régebben emberekkel foglalkozott, van menedzsmenttel kapcsolatos, vagy értékesítési tapasztalata, kérjük mindenképpen jelezze.

  • Rugalmas, az online átállásnak köszönhetően akár 95%-ban otthonról is végezhető munka
  • Heti 10 órától akár heti 40 órában is végezhető
  • Kiemelkedő nyeremények, utazások, juttatások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal lehetséges.