Pénzügyi-számviteli munkatárs

  • Cég neve

    Stanley Electric Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Gábor Dénes út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatok ellátása (bejövő számlák, bank könyvelése)
  • Adózási feladatok: adóelőrejelzések, adóbevallások készítése, adók-, járulékok könyvelése, adóügyintézés
  • Főkönyvi könyvelések, egyeztetések elvégzése
  • Havi és év végi zárásokban való részvétel
  • Évközi, év végi könyvvizsgálatokban való közreműködés

Elvárások

  • Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség (felsőfokú gazdasági végzettség előnyt jelent)
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-4 éves szakmai tapasztalat (pénzügyi, adózási terület)
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Vonatkozó törvények naprakész ismerete
  • Szakmai önállóság, precíz munkavégzés,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • hosszú távú együttműködés,
  • munkahelyi étkezés támogatása,
  • SZÉP kártya juttatás,
  • munkába járás támogatása.

Céginformáció

A Stanley Electric Hungary Kft. gyöngyösi telephelyére határozatlan időre keres PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRSAT

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör és a fizetési igény megjelölésével a következő címre küldje:

Stanley Electric Hungary Kft. 3200 Gyöngyös, Gábor Dénes út 1.