Pénzügyi számviteli munkatárs

  • Cég neve

    SAPHO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénzügyi és könyvelési feladatok ellátása, beleértve a számlák kezelését, pénzügyi kimutatások készítését
  • Banki kivonatok feldolgozása, átutalások rögzítése
  • Folyószámla egyeztetés / Kintlévőség kezelés
  • Számlázás szoftver segítségével
  • Házipénztár kezelése
  • Szállítási körök utánvét és áruátadási (szállítólevél) kontroll
  • Előleg számlázás, levonások és egyeztetések
  • Visszáru koordinálás és jóváírások
  • Szállító számlák ellenőrzése, egyeztetése
  • Közreműködés riportok készítésében
  • Főkönyvelői asszisztencia
  • Levelezések egyéb irodai ügyintézés
  • Irodai beszerzések

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (képesített könyvelő vagy számlázási ügyintéző vagy számviteli ügyintéző)
  • 2-3 éves munkatapasztalat hasonló területen
  • Biztonságos, magas szintű Office,Excel ismerete.
  • Kiváló, lelkes csapatmunka
  • Terhelhetőség, precizitás

Előnyt jelent

Könyvelői végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Barátságos, családias környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A SAPHO Kft. 2008-ban alapított magyar tulajdonú vállalkozás, amely fürdőszobai termékek nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozik. Csapatunk jelenleg 25 főt számlál, és elkötelezett a minőségi és innovatív megoldások nyújtása mellett a fürdőszobai környezet terén. Magyarországon a csehországi SAPHO márka hivatalos forgalmazójaként nap mint nap azon dolgozunk, hogy kellemes és inspiráló élményt nyújtsunk ügyfeleinknek, segítve őket abban, hogy a reggeli vagy esti fürdőzés valódi kikapcsolódássá váljon.

A jelentkezéshez kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát! Köszönjük, és hamarosan jelentkezünk!