Menzies Aviation (Hungary) Kft. logo

Pénzügyi-számviteli munkatárs (Repülőtér)

  • Cég neve

    Menzies Aviation (Hungary) Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Menzies Aviation a világon a második legnagyobb repülőgépek földi kiszolgálásával foglalkozó vállalat, Magyarországon az első. 60 országban, közel 255 repülőtéren vagyunk jelen. Magyarországon 2007 óta tevékenykedünk és dinamikusan fejlődünk. Több mint 500 fős munkavállalói létszámunk bővítése céljából keressük az új munkavállalót, hogy az irodai munkában aktívan segédkezzen.

Főbb feladatok, munkák

A Menzies Aviation (Hungary) Kft. munkatársakat keres csapatunk bővítése céljából,
Pénzügyi-számviteli munkatárs munkakörben.

  • Számlák tartalmi ellenőrzése, iktatása, rögzítése a könyvviteli rendszerben
  • Pénzügyi jelentések elkészítése
  • Bankszámla kivonatok könyvelése, banki utalások kezelése, rögzítése
  • Folyószámla egyeztetések, kapcsolattartás a vevőkkel/szállítókkal
  • Vegyes könyvelések rögzítése a könyvelőrendszerben
  • Házipénztár vezetése, kontírozása, pénztári ki és befizetések a mindenkor érvényes pénzkezelési előírások szerint
  • Főkönyvi kartonok havi monitorozása; összevezetése
  • Egyéb pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása, számviteli dokumentumok nyilvántartása és analitikájának naprakész vezetése, valamint dokumentumok archiválása
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban
  • A külföldi pénzügyi központ és a Magyar könyvelő iroda közötti kommunikáció segítése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartása
  • Havi, negyedéves, éves elhatárolások nyilvántartása
  • Havi és éves zárásokban, éves beszámoló összeállításában való aktív közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Közép szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS office (főleg Excel) magabiztos, felhasználó szintű ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, önálló munkavégzés, erős felelősségtudat
  • Analitikus gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Pénzügyi végzettség
  • Könyvelési tapasztalat
  • Repülőtérhez közeli lakhely

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Lendületes, fiatalos csapat

Szeretnéd megpályázni az állást? Kattints a jelentkezés gombra és küldd el önéletrajzod!