HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Pénzügyi - számviteli munkatárs

    HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1024 Budapest, Kitaibel Pál u. 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, igazoltatása;
  • számlák kiállítása és kintlévőség kezelése;
  • vevő és szállító partnerekkel történő egyeztetés;
  • házipénztár kezelése, bizonylatolása;
  • előleg elszámolások nyilvántartása és kezelése;
  • könyvelés előkészítése, kapcsolattartás Társaságunk külső könyvelőjével;
  • belső riportok, külső adatszolgáltatások készítése;
  • beszerzési folyamatok pénzügyi véleményezésében való részvétel;
  • pénzügyi és számviteli terület munkájához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Egyebek:

  • komplex, új problémák megoldása;
  • ad-hoc döntéselőkészítő és felsővezetői anyagok készítése;
  • kapcsolattartás társterületek szakmai vezetőivel.

Elvárások

Az ideális jelöltünk te vagy, amennyiben:

  • közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettséged van;

  • pénzügy és számvitel területén szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalatot szereztél;
  • haladó szinten ismered az MS Office csomagot, elsősorban az MS Excelt;

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • a LIBRA ügyviteli szoftver ismerete

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak:

  • magas fokú precizitás;
  • koncepcionális gondolkodás;
  • analitikus szemlélet;
  • önálló proaktív munkavégzés;
  • kreativitás, rugalmasság, nyitottság;
  • lényeglátás;
  • csapatmunkára való alkalmasság.

Amit kínálunk

  • biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • támogató munkahelyi légkörben dolgozhatsz;
  • változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz.

Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Kitaibel Pál u. 1.

Céginformáció

A HungaroMet Nonprofit Zrt. 2023 decemberében alapított társaságként, megújult formában folytatja a több mint 150 éves múltra visszatekintő Országos Meteorológia Szolgálat kibővített feladatait. Számunkra a múlt értékeinek megőrzése mellett a napjaink sokszínű kihívásainak való megfelelés a jövő sikereinek záloga.

Ha szeretnél részese lenni egy dinamikusan fejlődő vállalatnak, akkor Társaságunk lehet az ideális hely számodra.

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – és motivációs leveledet a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldd meg részünkre.