PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐ

  • Cég neve

    MVM CEEnergy Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 144-150.

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az MVM Csoportba tartozó MVM CEEnergy Zrt. a hazai és régiós földgáz nagykereskedelmi piacokon jelentős szereppel bír. A társaság előtt álló új kihívások miatt a Pénzügy és Üzleti Kotrolling Osztályra keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Kereskedelmi ügyletek és szerződéstervezetek pénzügyi és kockázatkezelési szempontú véleményezése, finanszírozási és garanciális aspektusainak kidolgozása.
  • Cash-flow tervezési, likviditáskezelési és vállalatfinanszírozási feladatok ellátása, fejlesztése.
  • Hitelkockázati kitettségek követése, elemzése és pénzügyi biztosítékokkal kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátása.
  • Tőzsdei kereskedelem támogatása, nyomon követése, modellek fejlesztése, elemzések készítése.
  • Döntéstámogató anyagok készítése, részvétel kereskedelmi tárgyalásokon, üzleti és IT projektekben szakmai együttműködés a társosztályokkal, külföldi leányvállalatokkal és az MVM Zrt. releváns szakterületeivel.

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan vállalati pénzügy / kontrolling / befektetések / tőkepiac)
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat (vállalatfinanszírozás / (hitel)kockázatkezelés / trade finance / treasury )
  • Erős analitikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Magabiztos excel tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Energiaszektorban / pénzintézetnél / kereskedelemben szerzett tapasztalatok
  • Nemzetközi kereskedelmi keretszerződések ismerete (pl.: ISDA, EFET)
  • Excel / adatbázis / BI alapú modellezési tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Dinamikusan fejlődő vállalat, változatos, izgalmas kihívások
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli felelősségteljes feladatok
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • Fiatal, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti elemző