Pénzügyi szakértő

  • Cég neve

    FEAK Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a pályázati konstrukció, a Támogatási Szerződésben meghatározott feladatok végrehajtásának pénzügyi és elszámolási folyamatainak eredményes megvalósítása,
  • a Projekt jelentések és beszámolások pénzügyi tartalmú adatainak előállítása,
  •  projekt pénzügyi elszámolásainak elkészítése
  • a projekt pénzügyi, elszámolási folyamatainak koordinálása, a megvalósítás előrehaladásának biztosítása, a helyszíni ellenőrzéseknél közreműködés,
  • kifizetési kérelmek, beszámolók, időszaki és zárójelentések, emlékeztetők, feljegyzések, jegyzőkönyvek, egyéb a pénzügyi, elszámolási kötelezettséget dokumentáló anyagok elkészítésének koordinációja,
  • a projekt során felmerülő pénzügyi, elszámolási jellegű adatok, információk gyűjtése, rendszerezése, dokumentálásának ellenőrzés.
  • a 256/2021. (V. 18.) Korm. rendelet a 2021–2027 programozási időszakban az egyes európai uniós alapokból származó támogatások felhasználásának rendjéről a tervezési felhívás és útmutató, valamint a támogató által előírt bármely egyéb útmutató, sablon stb. előírásainak való megfelelés érvényesítése
  • a projekt pénzügyi adminisztrációs folyamatok támogatása, minőségbiztosítása és felügyelete

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3 éves Európai Unió által finanszírozott projekt pénzügyi támogatói tapasztalat (KÖFOP tapasztalat előnyt jelent)
  • kimagasló felelősségvállalás
  • jó együttműködési készség, csapatmunka
  • a jó kommunikációs képesség
  • rugalmasság
  • projekt tervezésben, újratervezésben való jártasság

Amit kínálunk

  • dinamikus, jó hangulatú csapat
  • támogató légkör
  • fejlődésilehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes juttatási csomag

Céginformáció

A FEAK Független Energetikai Adatközpont Zrt. fő profilja az energiapolitikai döntéshozatalhoz szükséges adatokat kezelő informatikai rendszer létrehozása és az adatokon alapuló szolgáltatások nyújtása, valamint közfeladatot ellátó szervezetek számára egységes energiamenedzsment-keretrendszer kialakítása.

A 'Jelentkezem' gombra kattintás után csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.