Pénzügyi specialista

  • Cég neve

    BorsodChem Zrt

  • Munkavégzés helye

    3700 Kazincbarcika, Bólyai tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • import szállítói számlák ellenőrzése és könyvelése
  • import fizetési kötelezettségek teljesítése
  • havi zárási feladatok teljesítése
  • import szállítók folyószámláinak vezetése
  • bankgaranciák kezelése

Elvárások

  • főiskolai/BSc közgazdász végzettség
  • 3-5 év releváns munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • pénzügy-számvitel szakirány
  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • SAP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • 1,5 havi alapbérnek megfelelő jutalom,
  • éves teljesítmény alapú bónusz,
  • vállalati eredménytől függő bónusz
  • éves bruttó 450.000.-Ft-os Cafeteria keretösszeget,
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • munkába járás támogatása,
  • lakhatási támogatás,
  • pályakezdési támogatás (Nt. 750.000 - 1.500.000 Ft)
  • fejlődési lehetőség szakmai területen és tehetségmenedzsment rendszer keretein belül.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A kínai Wanhua Csoporthoz tartozó kazincbarcikai székhelyű BorsodChem Zrt. az MDI és TDI termékek, PVC porok vezető európai gyártója pénzügyi munkatársat keres.

Jelentkezz a Szállítói Számla Menedzsment csapatához, ha közgazdász végzettséggel rendelkezel és a vegyipari ágazatban egy piacvezető vállalatnál szeretnél hosszú távon elhelyezkedni!

Új munkavállalóink beilleszkedését egy tapasztalt mentor segíti, későbbi fejlődését pedig változatos szakmai és kompetenciafejlesztő tréningekkel, valamint nyelvi képzésekkel támogatjuk.