Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága logo

Pénzügyi referens

  • Cég neve

    Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest, Alkotás utca 50.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • bejövő számlák pénzügyi-számviteli nyilvántartásával kapcsolatos feladatokat elvégzése;
  • banki utalás állomány összeállítása, utalás előkészítése;
  • közhatalmi bevételek részletező nyilvántartásának vezetése, rögzítése, a beérkezett jóváírások azonosítása;
  • folyamatos kapcsolattartás a Hatóság szakterületeinek kollégáival a megfelelő pénzügyi nyilvántartást elősegítve;
  • a hasonló feladatkörben foglalkoztatott munkatársakat a közvetlen vezetője által meghatározott feladatok tekintetében történő helyettesítése.

Elvárások

Alapvető elvárások:
  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • határozott idejű foglalkoztatás.

Szakmai elvárások:
  • Forrás ügyviteli rendszer ismerete
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek - kiemelten Word és Excel (az interjú része Word és Excel teszt);
  • irodai munkavégzés;
  • talpraesettség;
  • terhelhetőség;
  • pontos, precíz, megbízható munkavégzés;
  • jó szervező és problémamegoldó készség;
  • mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre hajlandóság.

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem;
  • cafeteria;
  • munkába járás támogatása;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • képzések/továbbképzések támogatása;
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely;
  • stabil szervezeti háttér.

Céginformáció

A nemzetgazdaság stratégiai jelentőségű ágazatainak törvényes működését felügyelő, illetőleg ezen, rendkívül széleskörű és szerteágazó portfólió vonatkozásában szabályozási hatáskörrel rendelkező, fővárosi székhelyén, illetőleg vidéki telephelyein, kirendeltségein több száz főt foglalkoztató Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága (SZTFH) Gazdasági Igazgatóság pályázatot hirdet a fenti pozíció betöltésére.

Hatóságunkkal kapcsolatos további információkért, hírekért látogasson el www.sztfh.hu-ra!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, a „Jelentkezés” gombra kattintva tudja beadni pályázati anyagát. A jelentkezéshez csatolni szükséges: magyar nyelvű szakmai önéletrajz, motivációs levél bérigény megjelölésével. A pályázati anyagokat csak a teljes körű dokumentáció megküldése esetén tudjuk befogadni.

Adatkezeléssel kapcsolatos információk:
A kiválasztási eljárásra jelentkező személy által a pályázati anyag benyújtása egyben azon nyilatkozatának is minősül, miszerint az SZTFH adatkezeléséhez hozzájárul. A Küt. 27. § (3) bekezdése alapján a megismert személyes adatokat a különleges jogállású szerv a közszolgálati jogviszony létesítéséről meghozott döntés időpontjáig vagy – közszolgálati jogviszony létesítése és fennállása esetén – a közszolgálati jogviszony megszűnéséig, illetve megszüntetéséig kezeli.