Pénzügyi projektmenedzser

  • Cég neve

    M-PLUS CENTRAL EUROPE Kft

  • Munkavégzés helye

    3526 Miskolc, Mechatronikai park 7.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Pénzügyi vezető támogatása az időszakos riportok elkészítésében.
  • Adatrögzítés a vállalatirányítási rendszer és a könyvelőprogram között.
  • Beérkező számlák könyvelése.
  • Leltárértékelések elkészítése.
  • Pénzügyi kimutatások elkészítése. (Budget, forecast, cash, …)
  • Gazdasági számítások elvégzése. (Bruttó hozam, önköltség-számítások, gyártási költségek, …)
  • Együttműködik az Üzletfejlesztési osztállyal a költségelemzések területén.
  • Cégcsoportos adatszolgáltatás.

Elvárások

  • Angol nyelvismeret (írott/beszélt), egyéb nyelv ismerete előnyt jelent.
  • Pénzügy/Számviteli/Kontrolling legalább középfokú végzettség.
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat.

Előnyt jelent

Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent.(francia)

Amit kínálunk

  • lendületes csapat, stabil cégháttér
  • modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • változatos munka, kreatív lehetőségek
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • közlekedés támogatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Az M-Plus Central Europe Kft. ( korábban Toolstyle Kft.) 2000 óta tevékenykedik Miskolcon. A több, mint 100 főt foglalkoztató vállalat energetikában, gépiparban, autóiparban és védelmi iparban érintett multinacionális vevőkörrel rendelkezik.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével várjuk.