Pénzügyi menedzsment szolgáltatás - gyakornok (mellékállás)

  • Cég neve

    Molnar Financial Lobby Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Egyéb külföld

  • Fizetés

    Nettó 200e Ft havi bér Nettó 800e Ft havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A meglévő és új ügyfeleinknek a pénzügyi igényeik feltérképezése online vagy offline.
  • Személyre szabott pénzügyi koncepciók kidolgozása szakértői gárdánkkal.
  • Későbbiekben lehetőséget biztosítunk a gyakornokoknak a tanácsadói/Senior tanácsadói, valamint csoportvezetői pozíció betöltésére.
  • A gyakornokok betanulás után az első 3 hónapban mellékállásban dolgoznak (heti 15-20 óra) és próbaidő után van lehetőség akár főállásra váltani.

Elvárások

  • Szeret emberekkel foglalkozni (segítő szakma!)
  • Empatikus
  • Kommunikatív
  • Megoldás orientált
  • nyitott a tanulásra
  • minimum középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Nyelvismeret (angol, német)
  • Diploma (gazdaság, pénzügy, mentálhigiénés- vagy más segítő szakma)

Amit kínálunk

  • Sikeres vizsga után - kiemelt min. fix 200.000 forintos nettó fizetés (mellékállás, felülről nyitott összeg, mérhető munka alapján) a próba időszak alatt.
  • Több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező háttér
  • Fiatalos légkör
  • Profi, részben digitális betanulási rendszer
  • Munkavégzés irodában és home office-ban
  • Új szakma elsajátítása - akár nulláról
  • Nívós iroda

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk fél évszázados múltra tekinthet vissza a pénzügyi szektorban. Fő profilunk a családok és vállalati ügyfeleink pénzügyi érdekképviselete. A munkatársaink személyre szabottan nyújtanak támogatást az egész pénzpiacról. Tanácsadóink nem csak szolgáltatók, hanem megbízható kapcsolattartók is egyben. A bizalom, a tapasztalat és szakértelmünknek köszönhetően közelebb juttatjuk ügyfeleinket a személyes céljaikhoz és vágyaikhoz.

Jelentkezés után feltétlen töltsd fel fényképes önéletrajzod.