Magyar Ökumenikus Segélyszervezet logo

Pénzügyi kontroller

  • Cég neve

    Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest, Kossuth Lajos utca 64.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kapcsolattartás a társosztályokkal, intézményekkel minden kontrolling területet érintő kérdésben
  • egységes kontrolling-módszertan kialakítása, monitorozása a teljes segélyszervezet vonatkozásában (központ, intézmények, külképviseletek, társadalmi vállalkozások)
  • a szervezet pénzügyi, kontrolling rendszerének működtetése
  • éves pénzügyi terv (költségvetés), negyedéves előrejelzések elkészítése, aktualizálása
  • gördülő tervezés bevezetése és üzemeltetése
  • rendszeres elemzések készítése, terv és tény adatok összehasonlítása, döntéselőkészítés
  • ad-hoc jelentések és elemzések készítése
  • részvétel az éves, valamint az évközi periodikus zárási feladatokban
  • kontrolling területet érintő folyamatos fejlesztési tevékenység
  • szabályzatok, belső utasítások készítése
  • szervezetfejlesztési és digitalizációs projektekben való aktív részvétel, kontrolling projektek megvalósítása

Elvárások

  • felsőfokú pénzügyi szakirányú végzettség
  • pénzügyi területen szerzett releváns tapasztalat
  • magas szintű Excel és PowerPoint ismeret
  • angol nyelvtudás
  • önállóság, proaktivitás
  • pontosság, precizitás
  • megoldásorientált hozzáállás
  • csapatmunkára való készség
  • változásokhoz rugalmasan alkalmazkodni képes személyiség
  • magas szintű elemző készség, határozottság, döntésképesség
  • stratégiai és strukturált gondolkodás
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • civil szférában vagy humanitárius projektekben szerzett tapasztalat
  • ERP rendszer tapasztalat (pl. Maconomy)
  • Excel, PowerPivot ismerete
  • Power BI ismerete
  • pénzügyi IT rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • a Segélyszervezet értékteremtő tevékenységének megismerése és támogatása
  • fejlődési lehetőség biztosítása egy nemzetközileg elismert szervezet munkatársaként
  • a szervezet stabil, hosszú távú jelenléte a szektorban
  • kihívásokban gazdag, változatos szakmai feladatok
  • tanulási és továbbképzési lehetőség
  • kreatív, alkotó munkaközösség
  • versenyképes fizetés a humanitárius szektorban

Céginformáció

Az 1991-ben alapított Magyar Ökumenikus Segélyszervezet Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert karitatív és humanitárius segélyszervezete. Az alapító egyházak összefogása ma már szakemberek, önkéntesek, adományozók és felelős vállalati partnerek egyre bővülő közösségeként segíti a nélkülözőket és bajbajutottakat Magyarországon és nemzetközileg egyaránt.

Segélyszervezetünk nemzetiségi, vallási és világnézeti hovatartozásra való tekintet nélkül, a legszigorúbb szakmai és átláthatósági követelményeknek megfelelve nyújt segítséget a rászorulóknak Magyarországon, a Kárpát-medencében és a világ számos országában. Részletes információkat a www.segélyszervezet.hu oldalon találhat.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.