Pénzügyi gyakornok

  • Cég neve

    Foodora

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Budapest IX. kerület,Czuczor utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Foodora

A foodora, a hazai online ételrendelés piacvezetője

Pénzügyi Gyakornok

munkatársat keres!

Delivery Heronál 50.000+ kollégánkkal folyamatosan azon dolgozunk, hogy fantasztikus rendelési élményt nyújtsunk mindenkinek globálisan. A foodora, ennek a családnak a tagjaként a piacvezető online rendelési platform itthon már 24 éve.
Jelentkezz hozzánk Pénzügyi Gyakornok pozícióra!

A foodoránál olyan szakértőket keresünk, akik szeretnének értéket teremteni és aktívan hozzájárulni ahhoz, hogy karnyújtásnyi közelségbe hozzuk mindenkinek a világot.

1999 óta gondoskodunk az éhes emberek kiszolgálásáról, ma azonban ennél már sokkal többek vagyunk: olyan tech-alapú gyorskereskedelmi tevékenységet folytatunk, mellyel azt a célt tűztük ki, hogy az ételek és élelmiszerek mellett bármit képesek legyünk akár 30 percen belül kiszállítani, amire az ügyfeleinknek szüksége lehet.

Szóval ebbe a csapatba keresünk Téged.

Miről szól az állás?

A pénzügy csapat munkájának támogatására keresünk lelkes kollégát adminisztrációs feladatok elvégzésére, mint például:

  • másolás, scannelés, lefűzés
  • adategyeztetések Excelben
  • számlák ellenőrzése, egyeztetése
  • egyéb ad-hoc feladatok

Mit várunk Tőled?

  • Pénzügyi-számviteli területen folytatott egyetemi tanulmányok
  • Erős Excel tudás, felhasználói szintű, alap függvények (fkeres, xkeres, pivot) magabiztos használata
  • Munkaidő hétköznaponként, heti 20-30 órában

Miért válassz minket?

  • Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon keresztül is inspirálódhatsz, hipergyorsan növekvő, biztos vállalati háttérrel rendelkező csapatunk tagja lehetsz
  • Rendszeresen gyűjtünk visszajelzéseket a működő és javítandó dolgokról, így te is alakíthatod, hogy milyen legyen itt dolgozni és minél jobb munkahellyé válhassunk

  • Frissen felújított és kifejezetten az igényeinkre szabott irodába költözhetsz velünk Budapest belvárosában, mely 2020-ban az “Év Irodája Díj” verseny döntőse volt. Irodánk könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról - járhatsz be akár biciklivel is, van zuhanyzónk, és saját konditermünk is, amit szabadon használhatsz
  • Időről-időre megajándékozunk foodorás ajándékokkal, valamint foodora kuponokkal járulunk hozzá, hogy ne maradj finomságok nélkül
  • A munkához szükséges eszközöket biztosítjuk Számodra (számítógép, mobiltelefon, stb.)
  • Büszkék vagyunk rá, hogy 100%-ban karbonsemlegesek vagyunk, illetve elkötelezettek vagyunk a társadalom iránt (jelenleg 6 különböző alapítványt támogatunk, akiket Te is támogathatsz rajtunk keresztül