Pénzügyi és számviteli munkatárs

  • Cég neve

    Nova Human Resources Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XV. kerület

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Ügyfelünk egy világszerte ismert cégcsoport hazai képviselője, ahol többféle iparágban (IT, felnőttképzés, villamosipar, stb) lehet a szakmai tudást bővíteni vagy kamatoztatni. A befogadó és családbarát kultúrát illetve széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséget biztosító vállalat csapatába keresünk új munkatársat Pénzügyi és számviteli munkatárs pozícióba!

Feladatok:

  • Beérkező számlák érkeztetése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése, előrögzítése
  • Számlák utalásra történő előkészítése, rögzítése, szkennelése és lefűzése
  • Szerződések kezelése, rendszerezése, digitalizálása
  • Kimenő számlák kiállítása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Bankkivonatok letöltése a banki felületről, adatok aktualizálása a Cash flow táblákban
  • A pénzügyi vezető munkájának támogatása
  • Napi működéshez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Házi pénztár kezelése

Elvárások:

  • Angol nyelv használata írásban
  • Számviteli ismeretek
  • Számlázásban való jártasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Gyors, hatékony, precíz munkavégzés
  • Monotonitás tűrés

Munkáltató ajánlata:

A vállalat egy innovatív és folyamatosan növekvő, több mint 100 éves múlttal rendelkező szervezet. A pénzügy és a HR csapat egy SSC-ben segíti a magyar cégcsoportot, de külföldi ügyfelekkel is lehet foglalkozni.

A családias légkör mellett a szakmai fejlődést is teljeskörűen támogatják.

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XV.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számviteli munkatárs

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.