Pénzügyi elemző

  • Cég neve

    BAT PÉCSI DOHÁNYGYÁR KFT.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

A BAT Pécsi Dohánygyár Kft. Pénzügyi osztályára keresünk

pozícióba munkatársat

Feladataid lesznek:

  • Termelés pénzügyi vezetés támogatása a pénzügyi tervek kivitelezésében, valamint az operációs célok elérésében
  • Kezelni a termelés pénzügy terveinek ciklusonkénti frissítését
  • A termelés pénzügyi teljesítményét meghatározó szabályozási folyamatok működtetése
  • A vállalati tervek/célok és tények/aktualitások közötti különbségek elemzése
  • Közreműködés a havi zárási folyamatokban és a megfelelő pénzügyi kontrol fenntartásában
  • Biztosítani a különböző befektetési igények megfelelő pénzügyi elemzését
  • Pénzügyi támogatást nyújtani a termelési projektekhez, továbbá a megvalósulásukat követő felülvizsgálatokhoz
  • Tárgyi eszköz beszerzések (beruházásokban) és kapcsolódó feladatok pénzügyi koordinációja
  • Vezetői riportok készítése és pénzügyi beszámolóhoz kapcsolódó adatszolgáltatás ellátása
  • Ad-hoc készletszint elemzés és részvétel gyári veszteségelemzések készítésében
  • Gazdasági döntések előkészítése a vezetés részére

Amit várunk Tőled:

  • Minimum 1-2 év pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete - különösen excel, word, ppt.
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • Angol középszintű ismerete írásban és szóban
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Meggyőző készség
  • Konfliktuskezelő készség
  • Pontosság, Precizitás, Terhelhetőség
  • Együttműködési készség
  • Nyitottság, reagálási képesség

Munkarend:

rugalmas

Juttatási csomag elemei:

  • Cafeteria,
  • Bónusz,
  • Egészségbiztosítás,
  • Céges flotta,
  • Kedvezményes étkezés az üzemi konyhában,
  • Sporttámogatás,
  • Hűségbónusz,
  • Hazautazás és bejárási támogatás,
  • Önkéntes magánnyugdíj pénztár,
  • Kamatmentes lakáskölcsön,
  • Szociális segély,
  • Temetési segély,
  • Fizetési előleg,
  • Céges események.

Jelentkezési feltételek:

A meghirdetett pozícióra a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet jelentkezni.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó