Pénzügyi egyéni vállalkozó

  • Cég neve

    Finance Sales Hungary Kft.

    - Baja, 6500 Baja, Budapest, 2600 Vác, 3700 Kazincbarcika, 2030 Érd, 2500 Esztergom, 2900 Komárom, 9200 Mosonmagyaróvár, 9400 Sopron, 7030 Paks

  • Munka típusa

    • Nyugdíj mellett végezhető
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Finance Sales Hungary Kft. hosszú múltra tekint vissza és megbízható szereplő a pénzügyi szektorban. Az ügyfelek rendelkezésére állunk immár több mint húsz éve, és szakértelmünkkel és elkötelezettségünkkel kiemelkedő szolgáltatásokat nyújtunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Banki és biztosítási termékeket értékesítesz az ERTSE bank és az ALFA biztosító kínálatából
  • Az ügyfelek igényeit felméred és személyre szabott ajánlatokat készítesz
  • Bemutatod a pénzügyi piacon elérhető egyik legjobb kedvezményprogramot
  • Rövid adminisztrációs idejű folyamatokban szerződéseket kötsz
  • Nyilvántartásokat vezetsz, riportokat készítesz a napi forgalmadról
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum érettségid van, de a gyorsabb betanulásod érdekében előny, ha rendelkezel banki- és/vagy biztosítási végzettséggel, vagy bármilyen diplomával
  • Ügyfélorientált és motivált vagy
  • Szeretsz beszélni és a problémáktól nem hátrálsz meg, megoldod őket
  • Előnnyel indulsz, ha van már tapasztalatod pénzügyi-, biztosítási-, valamint értékesítési területeken
  • Amit kínálunk:

  • A jogviszonyformát megválaszthatod (alkalmazott, egyéni vállalkozó, diák, nyugdíjas, egyszerűsített foglalkoztatás
  • Ha nincs pénzügyi és/vagy biztosítási végzettséged, nálunk megszerezheted, segítsünk benne, költségét átvállaljuk
  • Egy átlátható, egyszerűen teljesíthető és motiváló a jutalékrendszerben dolgozhatsz
  • Barátságos és támogató kollégákkal dolgozhatsz együtt
  • Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Bank, Biztosítás, Bróker
    • Biztosítás értékesítés

    Amennyiben hirdetésünk elnyerte a tetszésedet, küldd el önéletrajzodat!