Sonova Audiological Care Hungary Kft. logo

Pénzügyi asszisztens

  • Cég neve

    Sonova Audiological Care Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Dunavirág utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Teremtsünk értéket együtt!

Új munkatársat keresünk

pozícióba!

Miért válassz minket?

  • Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég mindennapi tevékenységeit segítheted
  • Izgalmas feladatok és inspiráló munkakörnyezet vár Rád
  • Igazán jó csapatban dolgozhatsz a közös célok eléréséért egy modern irodaházban
  • Szakértelmed és lelkesedésed versenyképes alapbérrel és egyéb juttatásokkal honoráljuk

Feladataid a következők lesznek:

  • Havi zárás pénzügyi és számviteli  támogatása, pénzügyi kimutatások és jelentések készítése
  • Számlázási folyamatban való részvétel, beérkező tételek feldolgozása, ellenőrzése, számlázó és ügyviteli program kezelése,
  • Banki tranzakciók előkészítése, kintlévőségek figyelemmel kísérése,
    könyvelési anyagok összekészítése
  • Értékesítési folyamat pénzügyi támogatása
  • Bizonylatok dokumentálása és rendszerezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú kereskedelmi ill. közgazdasági végzettség,
  • Angol nyelv alapfokú ismerete, szóban és írásban
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság
  • Nagyfokú precizitás
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kiskereskedelmi pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Könyvelésben, kontrollingban való jártasság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.