Pénzügyi adminisztrátor (diákmunka)

  • Cég neve

    PannonDiák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Némedi út 2.

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénzügyi dokumentumok kezelése és nyomon követése
  • Borítékolás, Irat rendezés, Számlázás, Excel kimutatások kezelése

Elvárások

  • aktív/passzív (25 éves korig) hallgatói jogviszony megléte
  • Pénzügyi terület érdeklődés
  • heti 2-3 nap vállalása 8 órában ( HO lehetőség nincs)
  • Felhasználó szintű Excel tudás

Amit kínálunk

Br.1874 Ft/óra

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. 28 országot átfogó CocaCola HBC cégcsoport tagja. A dunaharaszti székhelyű, Magyarországon két palackozó üzemet és hét regionális elosztó központot működtető vállalat, több mint 1000 dolgozót foglalkoztat. A Csoport egyik regionális gyártóközpontjává vált. Emellett a vállalat Magyarország legnagyobb üditőital-palaczkozó üzeme,az egyik legjelentősebb hazai élelmiszer-feldolgozó cég.