Pénztáros

  • Cég neve

    Westend Üzemeltető Kft.

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Váci út 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a parkoló napi bevételek teljes körű kezelése: automaták ürítése és pénztárba mozgatása – fizikai erőt igényel –, számolás, dokumentáció, pontos átadás a pénzszállítók részére
  • a pénztárforgalom adminisztrációs feladatai: vállalatirányítási rendszerbe rögzítése, dokumentumok iktatása, vonatkozó táblázatok kezelése és elszámolása a pénzügy felé, rovancsolás
  • szoros együttműködés a pénzügyi munkatársakkal, belsős számlák kezelése és kifizetése
  • B2B Ajándékkártya vásárlások kezelése: ügyfélkommunikáció, új ügyfél rögzítése és díjbekérők, számlák készítése, ajándékkártyák feltöltése és átadása
  • A bevétel alkalmankénti begyűjtése pénztárkocsival cca. 20-30kg mozgatása

Elvárások

  • pénztár és ügyfélkezelés területeken szerzett több éves tapasztalat
  • megbízható, önálló, fedhetetlen és felelős munkavégzés
  • tapasztalat és készség a precíz adminisztráció területén
  • ügyfélközpontú, segítőkész hozzáállás, nyílt kommunikáció és ügyintézés
  • középfokú végzettség
  • Erkölcsi bizonyítványt és referenciát kérünk.

Előnyt jelent

  • pénzügyi, közgazdasági középfokú végzettség és/vagy főpénztáros tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya juttatás
  • kedvezményes jegyvásárlási lehetőség a Budapest Aréna programjaira
  • próbaidő lejárta után Westend ajándékkártya
  • rendszeres csapatépítő programok
  • kiváló lokáció, jól megközelíthető munkahely

Céginformáció

A Westend Üzemeltető Kft. 1999-ben alapított cég, amely teljeskörű ingatlanüzemeltetési szolgáltatást nyújt a budapesti ingatlanpiacon. Fő műkődési területei az ingatlan-bérbeadás, marketing & pr, facility menedzsment, pénzügyi és jogi szolgáltatások. A cég zászlóshajója a Gránit Pólus cégcsoporthoz tartozó Westend bevásárlóközpont. A központi elhelyezkedés, a jó tömegközlekedés és autós parkolási lehetőség, a hatalmas és sokrétű üzletkínálat kínálat, és a 3 hektáros egyedülálló tetőkert együtt hamar a legkedveltebb találkozóhellyé emelték a Westendet. A Westend épülete több mint 400 üzletnek, kereskedelmi egységnek, közel 50 étteremnek és kávézónak, valamit Budapest első 4DX teremmel is rendelkező mozijának ad otthont. A bevásárlóközpontok piacán a Westend üzleteinek magas száma, azok változatossága, megújulása és minősége miatt egyedülálló.

A jelentkezem gombra kattintva kérjük adja be magyar nyelvű önéletrajzát.