Pénztáros

  • Cég neve

    Örökzöld Kertészet Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Páfrány utca 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ha szeretnél korunk legmodernebb pénztárgépén dolgozni és kertészeti árudánk értékesítési folyamatát befejező kollégánk lenni, várjuk jelentkezésedet! A kasszázás mellett munkakörödhöz fog tartozni: webáruházunk rendeléseinek kezelése, számlázás, árumegrendelés leadása, vevőtájékoztató feliratok aktualizálása.
A tavaszi szezonban napi 8 óránál többet dolgozunk, de heti 1 nap mindenképpen szabad a főszezonban is!

Elvárások

  • pénzkezelési gyakorlat
  • pontosság és megbízhatóság
  • minimális német nyelvtudás

Előnyt jelent

  • kereskedelmi végzettség
  • szombathelyi lakhely
  • növényismeret, érdeklődés a dísznövények iránt

Amit kínálunk

jogtisztán bejelentett bér
13. havi bér
pótlékkal fizetett túlóra
hosszútávú, stabil munkalehetőség
vidéki munkavállalónak munkábajárási költségtérítés
lendületes, fiatalos csapat, vidám légkör

Céginformáció

Az Örökzöld Kertészet több mint 25 éve foglalkozik saját termesztésű díszfaiskolai növényei mellett hazai, import dísznövényekkel és egyéb kertészeti kiegészítő termékek kis- és nagykereskedelmével.

Fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva