Pénztáros / Jegyértékesítő

  • Cég neve

    VR Park Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1066 Budapest, Teréz körút 62.

  • Fizetés

    Nettó 1 700 - 2 500 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A VR Vidámpark Magyarország legnagyobb virtuális valósággal foglalkozó szórakoztató centruma, amely 2019 novembere óta található meg Budapesten, a Nyugati pályaudvarnál. Az egyéni vagy párban érkező vendégek mellett rengeteg születésnapi zsúrnak, osztálykirándulásnak, céges csapatépítőnek ad helyet, miközben a turisztikailag kiemelt hónapokban a külföldiek számára is az egyik legkedveltebb célpont.

  • A pénztáros / jegyértékesítő az első, akivel minden vendégünk találkozik.
  • Elvégzi a check-in folyamatát az online jeggyel érkezőknél, adminisztrálja az utalványos vásárlásokat, valamint információt nyújt azoknak, akik még nem tudják, hogy mivel szeretnének nálunk játszani.
  • Kezeli a foglalásokat, egyes emaileket.
  • Fizettet helyszíni vásárlás esetén.
  • A vendégek mellett ő koordinálja a házban található játékmestereket is, akik a vendégekkel és az VR-platformokkal közvetlenül foglalkoznak. Mindezért ismernie kell a játékmesteri feladatokat is, át kell látnia a ház működését, így időnként játékmesterként is ténykedik a még változatosabb munkakör érdekében.

Ne aggódj, ha elsőre soknak tűnik, mert nálunk mindig van bent a házban nyitástól zárásig egy üzletvezető, akire számíthatsz a munkád során felmerülő kérdésekben.

Elvárások

  • Vidám, kedves, lelkes munkavégzés.
  • Türelmes, segítőkész vendégkezelés.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.
  • Nyitott, barátságos személyiség.
  • Pörgős, de precíz munkavégzés.
  • Havi 14-18 napos munkavégzés, amelyből átlagosan 4 nap hétvégi (akár részmunkaidőre is lehet lehetőség minimum havi 8 nap esetén).

Összességében azt kérjük, hogy légy jelen abban, amit csinálsz, akarj tanulni, fejlődni, örömet szerezni a vendégeknek, mi pedig azon leszünk, hogy szeresd a munkád, szeress bejárni hozzánk.

Előnyt jelent

  • További nyelvek ismerete.
  • Pénztárgép és terminál használata.
  • Pénzkezelésben szerzett tapasztalat.
  • Excel kezelésének ismerete.
  • Adminisztrációs tapasztalat.
  • Online vendégkezelésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szektorszintű versenyképes fizetés.
  • Kiemelt órabérek nehezebb napokon.
  • Kiforrott bónuszrendszer magas és elérhető jutalmazással.
  • Rugalmas "beugrós" rendszer a helyettesítések érdekében.
  • Barátságos, fiatalos légkör.
  • Kedvezményes vagy akár ingyenes jegy családtagoknak, barátoknak.
  • Feljebblépési lehetőség vagy akár a cég más projekjeiben való részvételi lehetőség is.
  • Betekintés egy változó, új technológia legizgalmasabb fejlesztéseibe.

Céginformáció

A VR Park Hungary Kft. csapatként a VR Vidámparkban a legmagasabb vendégélményt a ma elérhető legfejlettebb technológiai lehetőségekkel (a szimulátoroktól a 4D-s VR-élményekig), a virtuális valóság segítségével igyekszünk biztosítani. Emellett két éve egyedüliként nyújtunk tematikus, pop-up VR-élményt Európa legszebb karácsonyi vásárán, a Szent István Bazilika előtt, 2023 tavaszán pedig megnyitjuk sajátfejlesztésű VR-élményünket a Parlamenti Látogatóközpontban is.

A VR Park Hungary Kft. az első olyan VR élménypark üzemeltető cég Európában, amely az operáció mellett virtuális valóság élményfejlesztéssel is foglalkozik. A cégcsoport tulajdonosi körének közel 20 éves szakmai múltja a szórakoztatóiparban biztos alapot nyújt Európa első VR vidámparkjának, mely egyben Európa legnagyobb VR élményközpontja is.

Csak fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket tudunk elfogadni, így kérjük, hogy azt ne felejtsd el!