Pénztáros

  • Cég neve

    F.I.F.I. Kft.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 1 800 - 2 000 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Kulturált, Budapesten, főleg belvárosi, egyszemélyes üzletekkel rendelkező üzlethálózatunkba keresünk  VALUTAPÉNZTÁROS munkatársakat, valutapénztárosi végzettséggel. Lehet jelentkezni fő,-mellékállásba,  alkalmi munkára. Az ügyfelek udvarias kiszolgálása pénzkezeléssel , számítógépkezeléssel jár. Természetesen szükség van némi nyelvtudásra is, de nyelvvizsga nem kötelező. A napi munka részét képezi a be-kifizetések, a rendelések, a beszállítások előkészítése, az adminisztráció.

Elvárások

Az alkalmazás feltétele a valutapénztárosi vizsga megléte. Jó , ha megérteted megad angolul, de nyelvvizsga nem szükséges. Csak akkor jelentkezz, ha már megvan a valutapénztárosi vizsgád, a további betanítást már vállaljuk. Mivel pénzkezelésről van szó, pontos , precíz, megbízható embereket keresünk, akire hosszútávon számíthatunk, s viszont.

Előnyt jelent

Jó, ha van tapasztalatod ezen a területen, de szívesen betanítunk a munkafolyamatokra, csak legyen meg a valutapénztárosi vizsgád.

Amit kínálunk

Megbízható, stabil munkaadó, korrekt bérezés. Mindenkinek van egy állandó helye, és egy másik üzlet, melyben helyettesíteni kell, amikor a kolléga szabadnapos, vagy szabadságát tölti. Azaz egymást helyettesítik. Az előző hónap végén kerül összeállításra a beosztás, tehát minden előre tervezhető.

Céginformáció

A F.i.F.I. Kft. 1997 óta működő vállalkozás, fő profilja a pénzváltás. 4 üzletünk van jelenleg, melyek folyamatos nyitvatartással üzemelnek.

A jelentkezéskor kérjük csatolja az önéletrajzát, és jelölje meg fizetési igényét.