Pénztáros - adminisztrátor

  • Cég neve

    Új-Ház Centrum Budapest Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2111 Szada, Dózsa György út 1/A

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénztárkezelés és a pénztárral kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Bankkártya terminál kezelése, a kártyás fizetésekkel kapcsolatos problémák jelzése;
  • Vevőszámlák kiállítása;
  • A kiállított számlák alapján pontos pénzkezelés;
  • Számlák és szállítólevelek sorszám szerinti lefűzése;
  • A pénzszállítás előkészítése;
  • A számlák és egyéb értékesítői küldemény postafeladásának előkészítése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Pénztárkezelési gyakorlat;
  • Alapvető pénzügyi ismeretek;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat;
  • Precizitás, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Főpénztárosi gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Stabil jövedelmi lehetőség, amely megfelel a szakmai elvárásoknak;
  • Támogatás a munkába járáshoz;
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás;
  • Céges mobil;
  • Kulturált munkakörülmények.

Céginformáció

Csatlakozz az Új-Ház Centrum Budapest Zrt. csapatához, ahol a minőségi építőanyagok értékesítése több mint csak üzlet - szenvedélyünk is! Dinamikusan fejlődő vállalatunkat az innováció és a kiválóság iránti elkötelezettség jellemzi. Szadai áruházunk csapatába keresünk új csapattársat.
Gyere és formáld velünk a jövőt a saját sikertörténeteddel.

Szadai áruházunkba Pénztáros - adminisztrátor munkatársat keresünk.

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb segítségével tudsz, fizetési igény megjelölésével.