Pénztáros-adminisztrátor

  • Cég neve

    MATE Agrárcsoport Kft.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Elvira-Puszta

  • Fizetés

    Bruttó 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénztárosi feladatok ellátása, házipénztár naprakész, szabályszerű kezelése és megőrzése.
  • Napi elszámolás: A napi tranzakciók pontos nyilvántartása és a pénztárgép elszámolása.
  • Kimenő számlák készítése.
  • Beérkező szállítói számlák iktatása, érkeztetése.
  • Készletkezelés: A készlet nyomon követése, hiányzó vagy alacsony készlet jelentése.
  • Dokumentumkezelés: Bejövő és kimenő levelezés kezelése, dokumentumok archiválása és rendszerezése, irattárazás.
  • Kapcsolattartás: Kommunikáció belső és külső partnerekkel telefonon, e-mailben vagy személyesen.
  • Adatkezelés: Adatbázisok karbantartása, adatok rögzítése és frissítése.
  • Irodai felszerelések kezelése: Az irodai eszközök és berendezések karbantartásának nyomon követése és szükség esetén javítások kezdeményezése.
  • Postázás
  • Feljegyzések, prezentációk készítése
  • Származási igazolások kiállítása
  • Telepvezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Munkalapok összesítése, rögzítése.

Elvárások

  • MS Office tapasztalat (Outlook, Excel, Word, Powerpoint)
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség, önállóság, proaktívitás
  • Kimagasló kommunikációs képesség
  • Erős szervezési és időgazdálkodási készségek
  • Pontosság, megbízhatóság és figyelem a részletekre
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Számítógépes ismeretek, beleértve az irodai szoftverek használatát

Előnyt jelent

  • Ügyviteli területen szerzett tapasztalat,
  • Gazdasági szakirányú végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer(ek) ismerete,

Amit kínálunk

  • Innováció és Technológia: Az agrárium területén való folyamatos fejlődés és technológiai előrelépések részese leszel
  • Kiemelkedő Szakmai Fejlődés: Lehetőséget kínálunk szakmai előmenetelre és folyamatos tanulásra a mezőgazdaság változatos területein
  • Csapatmunka és Közösség: A MATE Agrárcsoportnál egy összetartó és támogató csapat tagjává válhatsz, ahol az együttműködés és a közösség fontos értékek.
  • Versenyképes fizetés
  • Telefon
  • Cafetéria
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

A MATE Agrárcsoport a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem 100%-os tulajdonában álló cégcsoport, mely a mezőgazdaság kiemelt ágazataiban folytatja tevékenységeit a növénytermesztéstől kezdve a vetőmagnemesítésen át az élelmiszeripari kutató szolgáltatásokig bezárólag. Fókuszban a magyar mezőgazdaság értékeinek innováción alapuló megőrzése áll, ahol a tudomány valóban összetalálkozik a gyakorlattal.
MATE Agrárcsoport, Társ a mezőgazdaságban